Zmiany SOTA, podwójne referencje szczytu
No tak, ale mi w sumie nie chodzi o zmniejszenie punktów, ale o globalne spojrzenie MT. Sami napisali, że ta zmiana ograniczy posiadaczy niższych klas lidencji np w UK. Dla mnie - mogę zdradzić - marzeniem było aby program zachęcał każdego do ruchu. Mam na myśli tych, co jeszcze gór nie zasmakowali. Cały sukces amerykańskiej gospodarki i postępu technicznego polega na szukaniu ułatwień i wartości dodanej dla użytkownika końcowego. Można Amerykę lubić lub nie, ale sukcesu nie mozna jej odmówić. I wg mnie na tym to polega promowanie czegokolwiek - ma to być dostępne, zachęcające, i jak najbardziej obecne w eterze.

Z dotychczasowych odpowiedzi na Reflektorze wynika, że dostosowali rozwiazanie do swoich możliwości (i to jest ok) plus do wygody narzędzi (to juz raczej nie ok), nie pokusiło sie o zebranie wywiadu z pola (to juz mało ok), plus nie jestem pewien czy maja ochotę na dialog (to juz najmniej ciekawe).

Nie uważam, żebym miał jakieś wielkie zasługi na polu popularyzacji programu, ale w swojej mikroskali robię, na ile mi pozwala czas i limit energii. No i szkoda, że jak się zrobi mały kroczek-dwa, ktoś jednym ruchem potrafi cofnąć o kilkanaście w tył... Choć jako chodzący od jakiegoś czasu powinienem przywyknąć do przeciwności losu. wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM