Forum SOTA SP…

SQ6GIT
23.09.2016 13:55:59

Lokalizacja: JO81LB / JO80TU
Posty: 706 #2335854
Tomek - oczywiście, pomyliłem nazwę w pośpiechu - chodziło o Kiczerę Ustrzycką. Prosta góra, same drzewa, dość rzadko, żadnej roślinności, żadnej zwierzyny - po prostu nie jest to strategiczna górka i wątpię czy kiedykolwiek ktoś poprowadzi na nią szlak.


    SQ9APD pisze:



    [quote=SQ6GIT]Osobiście podjąłem decyzję, że o ile wejście na szczyt bez szlaku np w parku narodowym nie gwałci wg mojej wiedzy jakichś ostoi zwierzyny czy roślin (do tego idę wtedy samotnie), a jedynie narusza porządek ruchu, to podejmuję się wejścia. Oczywiście jestem gotów ponieść konsekwencje administracyjne, jeśli to konieczne. Ale też i nie będę parł naprzód za wszelką cenę. Wg mnie to kwestia wartości, jakie kto przyjmie indywidualnie.


mam na Ciebie oko...

[/quote]

Nie ma problemu, moje logi są ogólnodostępne, zaś wejście na Kiczerę wrzuciłem jako track na sotamaps.
Zadni Planina - ścieżka znakowana jest nieco poniżej strefy aktywacji i po prostu trzeba nieco wejść w krzaczory. Szczyt aktywowany 9x.
Lipowska - wg GPS wychodziło mi, że na strefę aktywacji muszę wejść w krzaczory - a była tablica że to rezerwat. Szczyt aktywowany 52x.
Kiczera - tu różnica, że aktywowana tylko przez Roberta RHP, Leszka/Wiolę, no i przeze mnie.

To jak - wnosimy o kasowanie wszystkich? Bo albo aktywowany zgodnie z prawem ale niezgodnie z SOTA, albo zgodnie z SOTA ale naruszając jakieś regulacje/tablice/itp. diabeł
siemdiesiattri de SQ6GIT
sq6git.blogspot.com
twitter.com/sq6git
Zobacz ten wpis w wątku
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
Załóż własne forum dyskusyjne na iq24.pl